Srpen 2011

Nové fotky z natáčení HP 7 - část II.

26. srpna 2011 v 12:42 | MAMLASEK |  Fotky z natáčení HP7
Na několik nových fotek z natáčení druhé části Relikvií smrti se můžete podívat v pokračování článku.

SUPERSPY.cz - Daniel Radcliffe kvůli Potterovi tajil rok holku!

26. srpna 2011 v 12:17 | MAMLASEK |  Daniel Radcliffe / Harry
Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe (22) je už přes rok zadaný, ale musel předstírat, že je singl!

Pro lásku se člověk musí obětovat.

To ale neplatí v případě představitele kouzelníka z Bradavic Daniela Radcliffa. Ten obětoval svou lásku. Kvůli filmu. Filmu Harry Potter a Relikvie smrti 2. Musel.

Strašně bohatý a doposud věčně singl a lásku hledající Radcliffe ji totiž našel už před rokem!

Jmenuje se Rosanne Coker, je o dva roky starší a seznámili se zcela neromanticky při natáčení čeho jiného než Harryho Pottera. Rosanne tam dělala asistentku.

Nová láska představitele Harryho Pottera ale producenty před uvedením Relikvie smrti 2 vyděsila natolik, že mu o ní zakázali na veřejnosti jen ceknout. Velmi striktně. Báli se totiž, že by "poměr" Radcliffa potenciální fanynky rozzuřil natolik, že by to jejich film poškodilo.

Daniel tedy mlčel jako hrob a Relikvie smrti 2 bořila rekordy návštěvnosti. Je jedno, že Radcliffe celý rok vypadal jako zoufalec, který se sice koupe ve zlatě, ale o holku nezakopne, důležité je, že vlk se nažral a koza zůstala celá.

Teď to tedy prasklo a svět se už nezboří. A tichá voda Daniel Radcliffe už v klidu může mlít, jak je bláznivě zamilovaný a že si svou Rosanne chce vzít. Požehnání nastávajícího tchána už má v rukávu.


Tajemná komnata dnes večer!

26. srpna 2011 v 12:00 | MAMLASEK
Dnes večer bude TV NOVA vysílat druhý díl HP s názvem Tajemná komnata. Nezapomeňte, doprodružství pokračuje!

SUPER.cz - Hermiona Emma Watson si nastěhovala milence k tatínkovi

25. srpna 2011 v 23:26 | MAMLASEK |  Emma Watson / Hermiona
25. srpna 2011 15:51

Herečka Emma Watson nechce utrácet za vlastní bydlení v Londýně. Soukromí vyměnila za levnější variantu - pobyt u otce. Ten má velký dům na severu města a své dceři nabídl nejvyšší patro. Představitelka Hermiony z filmů o čaroději Potterovi si tam nastěhovala i svého nového milence Johnnyho Simmonse.

"Mezi Emmou a Johnnym to začíná být docela vážné, takže ho chtěla vzít do Londýna, aby se potkal s jejími rodiči. Užili si spolu báječné časy. Emma zná celé město jako své boty, takže je nejlepší průvodkyní po Londýně, jakou může Johnny mít. Prošli všechny turistické atrakce, ale také ho vzala na trhy a do několika skvělých hospod. Jezdili na kole nebo ekologickými vozítky," píše The Sun.

Simmons nepatří zrovna mezi modely, ale nemusí to slyšet právě od své přítelkyně. Ta dala nedávno přitom velmi rázně najevo, že nebude chodit s pohlednými muži, když prohlašovala, že hezcí chlapi ji nudí a že by s nimi nerandila. "Když je někdo hezký na pohled, začne být nudný do deseti minut," tvrdila Emma.


SUPER.CZ - Šok pro fanynky: Herec Daniel Radcliffe alias Harry Potter chystá svatbu

22. srpna 2011 v 22:35 | MAMLASEK |  Daniel Radcliffe / Harry
Další "super" článek ze SUPER.CZ...plný chyb samozřejmě, třeba to seznámení se, bylo to na natáčení Prince Dvojí krve...

Britský herec Daniel Radcliffe (22), jehož kariéra je nerozlučně spjata s postavou kouzelníka Harryho Pottera, chystá svatbu. Informace, kterou zveřejnil deník The Sun šokuje o to více, že jen málokdo dosud věděl, že má Dan přítelkyni.


Mladý herec svůj vztah s o dva roky starší Rosanne Coker důsledně tajil na přání filmových studií. Ty se totiž obávaly, že by se tak Daniel stal pro fanynky potterovské série méně atraktivní. Jakmile ale přišel do kin poslední díl Harry Potter a relikvie smrti 2, herec přestal svůj vztah skrývat.

"Jsou do sebe bláznivě zamilovaní, Dan si ji chce vzít," prozradil deníku jeden z hercových kamarádů. Jeho láska je natolik silná, že sebral odvahu a svou milou už požádal o ruku. Daniel se s Rosanne seznámil, když pracovala jako asistentka při natáčení filmu Harry Potter a relikvie smrti 1.


TN.cz - KOUZELNICKÁ SVATBA? Harry Potter má NOVOU PŘÍTELKYNI! A chce si ji vzít!

22. srpna 2011 v 14:00 | MAMLASEK |  Daniel Radcliffe / Harry
Jeden "jistě pravdivý" článek z již zatraceně bulvárního serveru Tn.cz.

20.08. 13:35 | tn.cz
Herec Daniel Radcliffe, který se proslavil svou rolí ve filmech o kouzelnickém učni Harry Potterovi, se zamiloval.
Dívky, které si dělaly zálusk na nezadaného Daniela, mají smůlu. Představitel Harryho Pottera se totiž zamiloval. Fotografové ho na čapali v New Yorku, když šel po chodníku ruku v ruce s novou přítelkyní.

Všichni kolemjdoucí se ptali, kdopak je ta tajemná černovláska po jeho boku? Ukázalo se, že jde o Rosanne Cokerovou. S tou se seznámil už před čtyřmi lety. Tehdy spolu natáčeli film Harry Potter a princ dvojí krve.
Oběma je 22 let, ale v té době mezi nimi prý žádný blízký vztah nebyl. Rosanne mu tehdy dělala jen asistentku, jenže jejich vztah se od té doby posunul a z dvou mladých lidí se stal pár.
Americká média začala ihned spekulovat, jestli páreček už nechystá svatbu. Důkazem by mohlo být i to, že se Daniel už seznámil s rodinou Roseanny a i ona viděla příbuzné "Harryho". Podle deníku The Sun už prý dokonce Daniel požádal svou dívku o ruku.

Rupert - V Festival 2011

21. srpna 2011 v 19:51 | MAMLASEK |  Rupert Grint / Ron

Rupert Grint se tento víkend objevil na V Festivalu v anglickém Chelmsfordu. Na několik fotek se můžete podívat v pokračování článku. Mimochodem, má super tričko, klasický Rupert :)Dan s Rossane - New York

21. srpna 2011 v 14:55 | MAMLASEK |  Daniel Radcliffe / Harry
Objevilo se opět několik nových fotek Dana s jeho přítelkyní Rossane Coker. Rossane byla Danovou asistentkou již při natáčení Prince Dvojí krve v roce 2007.

Video na rozloučenou

21. srpna 2011 v 14:24 | MAMLASEK |  NOVINKY o filmu HP7
Mám tu pro Vás jedno moc hezké a zároveň dost smutné video. Jde o záběry na rozloučenou, natočené pro herce.Daniel - záhadná dívka odhalena

20. srpna 2011 v 22:38 | MAMLASEK |  Daniel Radcliffe / Harry
Byl to přímo splněný sen všech paparazzi, když se Daniel Radcliffe a jeho záhadná dívka procházeli ze začátku tohoto týdne v New Yorku. Nyní je tedy odhalena identita dívky "Harryho Pottera". Tato šťastná žena se jmenuje Rosanne Coker. Daniela potkala poprvé v roce 2007, když pracovala jako asistentka v produkci filmu Harry Potter a Princ dvojí krve. Rosanne je dcera známého malíře a dekoratéra Malcolma Cokera a s Danielem již chodí něco přes rok.
Přeji Danovi hodně štěstí!

Překlad ©Mamlasek

Na několik fotek se můžete podívat v pokračování článku.