Květen 2010

Tak a je to!

28. května 2010 v 17:13 | MAMLASEK |  Moje zprávy vám
mamlasek.blog.cz
Tak mě tu máte, dospělou :)

Ve středu jsem odmaturovala a díky šťastné ruce a pořádné klice dokonce za 4 + 1 z praktické maturity. Sem sem se dostala až teď, ale těšila jsem se, až vám to oznámím.

Pokusím se teď tenhle blog trošku vzchopit, ale bude to fuška, půl roku jsem tu nebyla pořádně...Snad mi to ještě půjde a bude čas, protože sice škola už nebude, ale začínám zase pracovat.

A děkuji všem, kdo na mě myslel!

Mamlasek ;)

Svaťák

14. května 2010 v 13:03 | MAMLASEK |  Moje zprávy vám
mamlasek.blog.cz
Tak a je to tady. Dneska jsme měli poslední zvonění a teď už mě čeká jen svaťák a učení, učení a učení.

Tak strašně se mi do toho nechce a nejhorší je dokopat se k tomu sednout si a opravdu se začít něco učit, ne si to jen číst.

Pokud si vzpomenete, tak 26.5. v 8:15 jdu na to, začínám češtinou, potom anglina, cestovní ruch a nakonec ekonomika. O třičtvrtě na 12 už bude po všem a já si snad konečně oddechnu na chvíli.

Jen pro zajímavost, v článku se můžete podívat, co musím dostat do hlavy a doufat, že to tam zůstane a vzpomenu si na to.

Zdravím =)

10. května 2010 v 14:17 | MAMLASEK |  Moje zprávy vám
Po dlouhé době vás všechny zdravím i jinak, než jen komentáři. Opravdu mi teď chybí především čas, ale možná, že vás potěší zpráva, že za 14 dnů už tomu bude snad jinak.

Příští týden mi začíná svaťák a 26.5. potom samotná maturita. Už teď se děsím, ale zároveň se těším, jak budu mít potom pokoj. Teď mě ale čeká 14 dnů učení, do kterého se nemůžu pořádně dokopat, každopádně už musím nějak začít.

Všem, kdo taky maturují držím palce.

Mamlasek ;)