Září 2009

Evanna & Mathew vypouštěli balónky

30. září 2009 v 20:14 | MAMLASEK |  NOVINKY
Matthew Lewis (Neville) a Evanna Lynch (Luna) 24.9. vypustili v Londýně 1000 balónků na podporu blížícího se vydání Prince dvojí krve na DVD na londýnské památce Millenium Bridge,kterou filmaři HP6 nechali pro Prince strhnout Smrtijedy.

Součástí této akce je i soutěž, kdy každý, kdo balónek najde a bude se řídit pokyny na přiloženém letáku a zároveň je starší 18-ti let, bude zařazen do losování a vítěz si pak bude moci zahrát v Relikviích smrti.

Na balónové události připomněli také probíhající natáčení filmu Harry Potter a Relikvie Smrti. Matt, nebo pokud chcete filmový Neville, si práci pochvaluje. Pro BBC řekl: "Natáčel jsem jen několik dní, které šly fantasticky ... Určitě byste neřekli, že je to poslední film ze série, atmosféra na place je elektrizující a všichni si toto období užíváme. "

Více se o natáčení rozrečnila Evanna, která si i v posledním dvoudílnou filmu zahraje Lenku Láskorádovou. Prozradila, že natáčení je zhruba v polovině a zároveň potvrdila, že na vrcholných scénách celé série, tedy Bitvy o Bradavice, se dosud nezačalo pracovat. Začne se však již během letošního podzimu: "Velké věci teprve přijdou. To se mi líbí, protože, kdyby se natáčely na začátku, bylo by to proti celkovému vyznění. Natáčet budou kousek před koncem. "

Před kamery se již o pár dní vrátí většina hereckého obsazení. Svůj návrat na začátek října avizoval Davon Murray (Seamus), ale i dospělé hvězdy Alan Rickman (Severus Snape), Jason Isaacs (Lucius Malfoy) a Ralph Fiennes (Lord Voldemort). A několika měsíční natáčení Bitvy o Bradavice může začít!


Fotky Toma z oslavy svých narozenin

30. září 2009 v 20:07 | MAMLASEK |  Tom Felton v soukromí
Na několik fotek Toma z oslavy svých narozenin, které oslavil nedávno, se můžete podívat v pokračování článku.

"Tom je prostě hvězda", prohlásil fotograf Ram

30. září 2009 v 20:01 | MAMLASEK |  Tom Felton / Draco Malfoy
"Focení Toma bylo jedno z mých největších focení, které jsem měl kdy možnost udělat," řekl fotograf Ram. "Tom je prostě úžasný...fotky dokazují, že jeho herecké výkony jsou prostě 'nadmódní' a 'nadfilmové'. "Chlapec je hvězda!" dodává.

"Je to těžké, protože každý jeho obrázek je úžasný!" Komentuje Ram, který však nechtěl uvést více. Pokazil by tím prý překvapení. "Jeho šikovnost je tak vášnivá! Jeho budoucnost je vskutku růžová - má talent!" uzavřel.Oficiální stránky DVD HP6 jsou online!

29. září 2009 v 19:25 | MAMLASEK |  Ostatní HP6 novinky z filmu
Při příležitosti spuštění předprodeje DVD Harry Potter a Princ Dvojí Krve, speciálního boxu
HP 1-6 a v Americe i kvůli rozšířená Edice prvních dvou Potterovek byla aktualizována oficiální Harry Potter DVD stránka. Novinkou je její průřezové zaměření: Najdete zde informace o všech DVD které již dosud vyšly, jakož io nejnovějším HP6, které vyjde koncem roku.

Při každém DVD je uveden obal, obsah filmu, seznam bonusů, možnost koupit si DVD / BD a krátká ukázka z filmu, video ze zákulisí nebo trailer. O obsahu rozšířených edíciii jsme vás informovali již před časem. To vše na pozadí skvělých soundtracků z filmů. Více si můžete prohlédnout ZDE

Přestože na britské DVD stránce zatím zmínku o nejnovějším DVD nenajdete, objevíte tu alespoň novou sekci Stahování (Download). Tam na vás čeká nový spořič obrazovky s prezentací a 6 nových pozadí z HP 1-5, které si můžete prohlédnout ZDE . Za povšimnutí stojí i mírně inovované obaly britských DVD.


Emma - klub Victoria

28. září 2009 v 15:10 | MAMLASEK |  Emma v soukromí
Objevila se nová fotka s Emmou z února 2009, kdy byla viděna v klubu Victoria.

Emma - letiště Boston

28. září 2009 v 15:09 | MAMLASEK |  Emma v soukromí
Emma byla 23.9 viděna na bostonském letišti.

Emma - Brown/Harvard zápas

28. září 2009 v 15:07 | MAMLASEK |  Emma v soukromí
Na novou fotku Emmy z 25. září, kdy byla viděna na zápase mezi Brownem a Harwardem, se můžete podívat níže.

Brendan Gleeson o konci natáčení

28. září 2009 v 15:03 | MAMLASEK |  NOVINKY o filmu HP7
Brendan Gleeson (Alastor "Pošuk" Moody) má za sebou několik perných dní. Nejdřív převzal cenu Emmy za nejlepšího herce v minisérii/filmu za roli Winstona Churchillla ve snímku Into the Storm.

Před několika dny navíc dokončil natáčení Relikvií smrti a o své poslední scéně prohlásil následující:
"Rozloučil jsem se s nimi před týdnem a půl. Byla to skvělá zábava, hrát Pošuka byla legrace."

PotterWeb.cz

21.9. 2009 - 27.9. 2009

28. září 2009 v 13:16 | MAMLASEK |  Návštěvnost blogu
Pondeli: 372
Utery: 370
Streda: 372
Ctvrtek: 374
Patek: 362
Sobota: 374
Nedele: 366

Celkem: 2590

Děkuji ;)