Listopad 2006

Co nového na blogu

30. listopadu 2006 v 21:21 | MAMLASEK |  Moje zprávy vám
Ahojky. Možná jste si všimli, že jsem udělala trošku pořádek v rubrice novinky z Fénixova řádu. Taky jsem trošku promazala a poskládala rubriky. Chtěla jsem vám jen připomenout, že zítra končí přihlašování do Dollz soutěže. Zítra odpoledne to ukončím. Anketka se tady potom objeví asi k večeru nebo v pátek.

Možná jste si taky všimli nového záhlaví. Co na něj říkáte?? Daroval mi ho jeden človíček, který nechtěl být jmenován :) Ale že se mu to povedlo co?...

Hlasování o nej dollz sem dám zítra, dneska už mi to nevyšlo. Přihlásilo se vás 12 za to vám moc děkuju!!!!!

A taky soutěžím ve třech soutěžích a budu moc moc ráda, když pro mě budete hlasovat. Stačí kliknout na jednotlivé IKONKY nebo odkazy. Všude jsem jako MAMLASEK

TADY

soutěžím o nej blog

A TADY

taky soutěžím o nej blog


A tady zase soutěžím v soutěži o nej blog :)A Tady u MikyhoDÍKY!!

Jinak nevím jestli budu mít zítra čas, snad ano uvidím. Každopádně sem něco přidám. Možná udělám i nějakou bleskovku nebo poznávačku to ještě uvidím...

Tak se mějte :)

Zastavení prodeje DVD Harry Potter od ledna

30. listopadu 2006 v 15:45 | MAMLASEK |  NOVINKY

Několik měsíců se vedly diskuse o tom, zda Warner Bros. skutečně plánuje stáhnout kolekci všech 4 DVD Harry Potter z obchodů. Společnost WB Home Video nyní potvrdila, že první tři díly - Kámen mudrců, Tajemná komnata a Vězeň z Azkabanu již nebudou dostupné od 5.ledna 2007. Prodej Ohnivého poháru se zastaví 22.ledna.
Prozatím však nejsou známy žádné informace jak to bude u nás v ČR.


PotterWeb.cz

HD DVD Harry Potter 4 pod drobnohledem

30. listopadu 2006 v 15:06 | MAMLASEK |  NOVINKY

Oliver (George Weasley) má prý vlasy učesané dozadu, zatímco James (Fred Weasley) má pěšinku. Dvojčata provázejí komentáři celou dobu i u starších klipů Dana Radcliffa, režiséra Mikea Newella a producenat Davida Heymana. A jak už bylo řečeno v minulém článku, vtipně komentují důvod, proč se objevily na HD verzi:

" Říkají že důvod proč vzali ty komentáře je ten, že jsou nejtalentovanější, nejhezčí a nejcharismatičtější herci ve filmu ve více scénách, než kdokoliv jiný. Poté si utahují z úvodní scény Ohnivého poháru - říkají, jak je ten starý muž hloupý, že jde do tak hrůzostrašného domu v noci, když by mohl počkat na ráno, " říká Neil.
Zde se podívejte na obal a DVD HD verze HP4: Obaly jsou prakticky stejné, jako u normálního DVD
PotterWeb.cz


HP filmy se budou moci stahovat

30. listopadu 2006 v 15:00 | MAMLASEK |  NOVINKY

WB nedávno oznámili překvapující zprávu a to tu, že od roku 2007 si fanoušci budou nejenom moci stahovat filmy o HP, ale také vypalovat na DVD z internetu už ten samý den, kdy budou dostupné v obchodech. Tak to samozřejmě bude i u zatím posledního dílu - Fénixova řádu!

Uvidíme, jak to dopadne u nás v ČR...Jsem na to zvědavá....

PotterWeb.czBonnie a Katie - foto z premiéry filmu Hogfather

29. listopadu 2006 v 15:43 | MAMLASEK |  Bonnie Wright - Ginny Weasley
Bonnie a Katie navštívili včera premiéru filmu HOGFATHER.
Tady jsou fotečky z této premiéry...
Zajímavé oblečení, co říkáte???

Rupert zamlada

29. listopadu 2006 v 15:28 | MAMLASEK |  Rupert Grint / Ron
Tyhle fotky jsem našla na potterwebu, je na nich Rupert jako prcek a byl vážně roztomilý :)
A tuto fotku pořídil nějaký fanoušek nedávno :)
PotterWeb.cz

Moje AVATARY - Emma + jeden Dana

28. listopadu 2006 v 21:01 | MAMLASEK |  Moje AVATARY
Tak jsem si zase hrála :)
Moje tvorba, když použijete uveďte ZDROJ!!!

Úspěch HP a Princ dvojí krve

28. listopadu 2006 v 20:56 | MAMLASEK |  NOVINKY

Zatím poslední vydaný díl HP série - Princ dvojí krve, si na své konto připisuje stále další a další úspěchy! Před nedávnem téměř 3 000 dětí ze 160 škol po celé Británii volili své oblíbené knížky a HP6 se umístil na 1.místě v kategorii 8-12 let. Čtěte dále a dozvíte se víc...

Noviny The Scotsman oznámili, že J.K.Rowlingová se nedostaví osobně na slavnostní vyhlášení výsledků a tak alespoň poslala vzkaz:

" Děkuji Vám mnohokrát za tuto cenu. Jsem si jistá, že někteří autoři by souhlasili s tím, že je to vždy skvělé, zjistit, že vaše práce stojí za to, ale zejména tehdy, kdy toto rozhodnutí udělají sami čtenáři. Jsem opravdu vděčná a potěšena, že Harry Potter dál přináší tolik radosti a zábavy. A také se omlouvám, že jsem nemohla přijet osobně na toto předávání cen, ale v současné době stále pracuji na poslední knize... "

PotterWeb.cz