Červenec 2006

Emma v jiné roli???? Uvidíme

31. července 2006 v 22:23 | MAMLASEK |  Emma Watson / Hermiona
Když byla surfařka Bethany Hamilton napadena v roce 2003 žralokem na severním pobřeží Kauai (Hawaii), přišla o ruku, ne ale o svůj elán. Film vyprávějící její příběh by se měl začít natáčet koncem tohoto roku. A Emma Watson se dostala do užšího výběru o roli Bethany…


Když Bethany v roce 2003 napadl žralok, přišla sice po ataku o ruku, ale ne o životní elán. Nyní se 16letá Bethany dala na podnikání - vybudovala miniříši obchodu, zahrnující třeba prodej parfému s názvem Stoked a řady doplňků prodávaných v oblíbeném obchodě dospívajících Claire´s. Také pracuje na sérii románů pro mladé a třech návěštních knihách.
"Bylo to opravdu vzrušující," říká. "Jsem šťastná, že můžu odvyprávět svůj příběh a inspirovat tak další dívky."

Svůj příběh nebude vyprávět poprvé - ani naposledy. Soul Surfer - její životopis vyšel v roce 2004, a natáčení filmové verze je naplánováno na konec roku. A kdo by mohl hrát Bethany?
Na seznamu tvůrců je Emma Watson (Hermiona Granger) a sestra Britney Spears Jamie Lynn.

Bethanyinou láskou nadále zůstává surfování. Tráví 3 týdny na typickém cestování po soutěžích, už byla v Brazílii, Indonésii a Austrálii. Ale tam nejsou vlny jako doma.
"Hawaii," říká, "bude vždy mým nejoblíbenějším místem."

potterharry.net

Všechno nejlepší Harry

31. července 2006 v 11:18 | MAMLASEK |  Harry Potter
Ták Harry slaví dnes své 26 narozeniny tak opravdu všechno nejlepší. Happy Birthday :)

Hlášení :)

30. července 2006 v 15:06 | MAMLASEK |  Moje zprávy vám
Ahoj lidi, tak už mám tři soutěžící do soutěže VTIPÁLEK. A vy ostatní neváhejte a posílejte mi své návrhy.

Mamlasek

Robert Pattison

30. července 2006 v 0:25 | MAMLASEK |  Robert Pattinson/Cedrik Diggory
  • Datum narození: 13.5.1986
  • Místo narození: Londýn, England
  • Znamení: Býk
Životopis:
Robert Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. Později dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs (2004) a objevil se ve filmu Vanity Fair (2004) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem. A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.
Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je ale Jack Nicholson.
Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.
osobnosti.cz, google.com

Gary Oldman

30. července 2006 v 0:22 | MAMLASEK |  Gary
Datum narození: 21.03.1958
Místo narození: New Cross, jižní Londýn, Velká
Životopis:
Vyrůstal v neutěšených poměrech jako nejmladší ze tří dětí svářeče, který rodinu opustil, když bylo G. O. sedm let. Od mládí se věnoval malování a hře na klavír. Jakmile však uviděl Malcolma McDowella ve filmu Kdyby..., rozhodl se pro herectví.

V roce 1979 ukončil dramatické kurzy na Rose Bruford College v Sidcupu a nastoupil angažmá do York Theatre Royal a poté do Glasgow Citizen's Theatre, s jehož souborem se zúčastnil turné po Evropě a Jižní Americe. Na jevišti londýnského Royal Court Theatre zaujal rolí Scopeyho, za jejíž ztvárnění ve hře Edwarda Bonda Papežova svatba byl vyhlášen Britskou divadelní asociací za nejnadějnějšího herce 1985. V ten sámý rok se podělil s Anthony Hopkinsem o London Critics' Circle Best Actor Award. Účinkoval také v Royal Shakespeare Company.

Po několika TV rolích se prosadil úlohou zpěváka a baskytaristy Sida Viciouse, vůdčí osobnosti punkové skupiny Sex Pistols, o jehož tragickém osudu a výstřední kariéře pojednává polodokumentární formou hudební drama Sid a Nancy (r. A. Cox). Hrdinové, či spíše antihrdinové, které na film. plátně ztělesňuje, se v mnohém podobají někdejším americkým rebelům bez příčiny 50. let i britským mladým rozhněvaným mužům 60. let, neboť se rovněž bouří proti dobovým konvencím, dráždí svými okázalými gesty a jejich rozporuplné životy často končí tragicky.

Těmito rysy se vyznačuje mj. legendární anglický dramatik 60. let Joe Orton, zavražděný ze žárlivosti svým homosexuálním partnerem, spisovatelem Kennethem Halliwellem (Alfred Molina), v životopisném dramatu Nastražte uši (r. S. Frears).

Poč. 90. let přesídlil do USA, kde vytvořil několik postav záporných charakterů, které kolem sebe rozsévají strach a smrt: Lee Harvey Oswald, vrah prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho, v politickém thrilleru JFK (r. O. Stone); upírský hrabě Dracula ve film. adaptaci románu Brama Stokera Dracula (r. F. F. Coppola); totálně zkorumpovaný a psychopatický policejní agent z protinarkotického oddělení Stansfield, jemuž se vymkne z rukou vražedná akce, v kriminálním snímku Leon (r. L. Besson).

V roce 1995 rozjeli Gary Oldman a manager/producent Douglas Urbanski produkční společnost The SE8 Group, která zaštítila Oldmanův debut Nil By Mouth, který si Oldman i napsal. Tento film otevíral hlavní soutěž 50. ročníku MFF v Cannes a herečka Kathy Burke za roli v tomto snímku získala ocenění v kategorii Nejlepší herečka. Tento film Oldmanovi zajistil prestižní cenu Channel 4 na Edinburgh Film Festival v roce 1997. V roce 1998 získal film Nil By Mouth cenu BAFTA za Nejlepší britský film a Nejlepší scénář, jakož i další nominace v kategorii Nejlepší herec a Nejlepší herečka.

Gary Oldman pracoval např s Ridley Scottem na filmu Hannibal nebo s Tony Scottem na Pravdivé romanci. V letech 1997 a 1998 hrál v Pátém elementu, Air Force One a Ztraceni ve vesmíru. Tyto snímky plus Coppolův Drákula jej umisťují do nevelké skupiny herců, jimž přišly do kina čtyři filmy po sobě a okamžitě se vyšvihly na špici žebříčků návštěvnosti.

V roce 1998 Oldman hrál a po stránce produkce zajišťoval projekt SE8 Group Kandidáti, který byl nominován na tři Oscary. Milovníci televizní série Přátelé si jistě vzpomenou na jeho hostující roli alkoholického doktora, za níž získal nominaci na cenu Emmy. Z ostatních televizních projektů jmenujme Meantime od Mike Leigha a Firmu od Alana Clarka.

V roce 2004 se objevil ve filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu a to v roli Siria Blacka, Harryho kmotra, který nedávno utekl z vězení v Azkabanu. Z natáčení dalšího pokračování, nesoucího název Harry Potter a Ohnivý pohár (2005) se Gary Oldman přesunul na natáčení filmu režiséra Christophera Nolana Batman začíná, kde ztvárnil Jima Gordona.

Během natáčení (probíhalo v létě 1994 v České republice) životopisného snímku o Ludwigu van Beethovenovi Nehynoucí láska (r. B. Rose), v němž propůjčil svou zachmuřenou tvář hudebnímu géniovi, se sblížil se svou partnerkou Isabelle Rosselliniovou. Z manželství s Donyou Fiorentinovou (1997-2001) má syny Charlieho (nar. 1999) a Gullivera (nar. 1997).
osobnosti.cz

Nezapomeňte lidičky

28. července 2006 v 22:16 | MAMLASEK |  Moje zprávy vám
Ahojky lidičky, nezapomeňte na soutěž..... A taky mrkněte do galerií přidala jsem opět nové fotečky....a příspěvyk také přibívají.........Pokud by vám bylo cokoli ohledně soutěže nebo i čehokoliv jiného nejasné, nebojte se a napište......

Mamlasek

Dům Emmy

28. července 2006 v 22:11 | MAMLASEK |  Emma s rodinou
Tak tohle je obrázek z Googleearthu a měl by to být dům Emmy
google.com

Dan bude hrát v divadle

28. července 2006 v 20:07 | MAMLASEK |  Hra Equus
Poté co si Dan Radcliffe zahrál v Davidovi Copperfieldovi, Agentech z Panami a pěti dílech Harryho Pottera, chystá se také na divadelní dráhu! Už na jaře se bude objevovat na jevišti ve hře Equus - a to společně se svým kolegou z HP Richardem Griffithsem (strýc Vernon)!
Dan k tomu řekl: "Jsem opravdu nadšený, že budu součástí této produkce a že budu znovu pracovat s Richardem Griffithsem. Tohle pro mě jako pro herce bude obrovská odchylka, ale Equus je tak úžasná hra, že tuhle příležitost nesmím propásnout. Nacvičovat začneme v lednu a už se strašně moc těším na práci s Theou Sharock, což je neuvěřitelně talentovaná režisérka. Jenom doufám, že tu roli zahraju správně."Hra Equus se zaměřuje na vztah mezi sedmnáctiletým Alanem Strangem (Dan), který oslepil bodcem šest koňů, a psychiatrem středního věku Martinem Dysartem (Griffiths), který se pokusí zjistit, proč se Strang dopustil tohoto strašného zločinu.V několika částích hry bývá Alan obvykle nahý. Nicméně je zde také několik verzí, ve kterých není žádná nahota. V tomto počátečním stadiu nevíme, jestli bude Dan hrát v těchto částech opravdu nahý. Premiéra hry by měla být někdy na jaře 2007.
ZDROJ: potterweb.cz

Oblečení Fleur, které měla v bludišti

28. července 2006 v 18:20 | MAMLASEK |  Fleur
google.com

Nové fotky lokalit, kde se natáčí Fénixův řád

28. července 2006 v 14:10 | MAMLASEK |  Fotky z FŘ
Na stránce emmaempire.net jsem objevila nové fotky z míst, kde se natáčí FŘ

Pro zvětšení stačí kliknout na fotku nebo na odkaz (nevím co se vám zobrazí, v každém prohlížeči se mi to zobrazuje jinak) .............

»EWE« Galleries: Leavesden Studios »EWE« Galleries: Leavesden Studios »EWE« Galleries: Leavesden Studios »EWE« Galleries: Leavesden Studios »EWE« Galleries: Leavesden Studios »EWE« Galleries: Leavesden Studios »EWE« Galleries: Leavesden Studios »EWE« Galleries: Leavesden Studios »EWE« Galleries: Leavesden Studios
EmmaEmpire.net